Відбулися урочисті заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Опубліковано: 13.02.2019 15:49

12 лютого у Новосанжарському центрі культури та дозвілля відбулися урочисті заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заході взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, селищний голова Інна Коба, учасники бойових дій на території інших держав, учасники АТО, учнівська молодь та представники ЗМІ.
З привітанням до учасників зібрання звернувся голова райради Геннадій Супрун, який висловив слова вдячності усім, хто залишався вірним військовій присязі у "гарячих" точках планети.   Після теплих привітань, адресованих нашим воїнам-інтернаціоналістам за активну життєву позицію, громадянську мужність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, почесними грамотами районної ради було нагороджено воїнів-інтернаціоналістів Віталія Писаренка, Геннадія Чегринця та Олександра Завалія.
Після закінчення концерту біля  меморіалу воїнам-інтернаціоналістам, що виконували бойові завдання на території інших держав, відбувся мітинг.