Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулися урочисті заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Опубліковано: 13.02.2019 15:49
 
12 лютого у Новосанжарському центрі культури та дозвілля відбулися урочисті заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У заході взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, селищний голова Інна Коба, учасники бойових дій на території інших держав, учасники АТО, учнівська молодь та представники ЗМІ.
З привітанням до учасників зібрання звернувся голова райради Геннадій Супрун, який висловив слова вдячності усім, хто залишався вірним військовій присязі у "гарячих" точках планети.   Після теплих привітань, адресованих нашим воїнам-інтернаціоналістам за активну життєву позицію, громадянську мужність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, почесними грамотами районної ради було нагороджено воїнів-інтернаціоналістів Віталія Писаренка, Геннадія Чегринця та Олександра Завалія.
Після закінчення концерту біля  меморіалу воїнам-інтернаціоналістам, що виконували бойові завдання на території інших держав, відбувся мітинг.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове