Про скликання тридцять першої сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 08.02.2019 15:26

І. Скликати пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання 19 лютого 2019 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради (смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23).

II. На розгляд сесії внести питання:

1. Звіт голови районної ради про свою діяльність за 2018 рік.
2. Звіт постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства про свою роботу за 2018 рік.
3. Звіт постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку про свою роботу за 2018 рік.
4. Звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери про свою роботу за 2018 рік.
5. Про затвердження районної Програми «Молодь Новосанжарщини» на 2019-2021 роки.
6. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».
7. Про внесення змін до рішення Новосанжарської районної ради від 21 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».
8. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.
9.Про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 2018 рік.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 14,5000 га для іншого сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5323481000:00:004:0024, що знаходиться за межами населених пунктів на території Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 13,0000 га для іншого сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 5323481000:00:004:0025, що знаходиться за межами населених пунктів на території Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
12. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення с. Супротивна Балка на території Супротивнобалківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
13.Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення с. Кальницьке на території Супротивнобалківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
14. Про затвердження Проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення с. Пасічне на території Супротивнобалківської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
            15.Про стан виконання в 2018 році заходів Програми подальшого розвитку таудосконалення організації харчування у закладах освіти району на 2017-2021 роки та досягнення запланованих результативних показників Програми.
16. Звіт директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області Черненко О.В. про діяльність установи, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту за 2018 рік.
17. Про призначення керівника Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області», який пройшов конкурсний добір.
18. Про Порядок передачі бюджетних установ та їх майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району, у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.
19. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району службового автотранспорту медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості.
20. Про затвердження структури та штатної чисельності посад Новосанжарської централізованої бібліотечної системи Новосанжарської районної ради Полтавської області.
21. Про затвердження структури та штатної чисельності посад Комунальногопідприємства «Центр культури і дозвілля».
22. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Центр культури і дозвілля» та затвердження його в новій редакції.
23. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Новосанжарської селищної об’єднаної територіальної громади бюджетних установ, розташованих на її території, і їх майна та вихід із засновників цих установ.
24. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
25. Різне.
III. На сесію запросити: голову та заступників голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.