РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН В НОВОСАНЖАРСЬКОМУ ВІДДІЛІ КОБЕЛЯЦЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ ПРОТЯГОМ 2018 РОКУ ТА СІЧНЯ 2019

Опубліковано: 25.01.2019 15:08

Протягом 2018 року до Кобеляцької місцевої прокуратури надійшло 90 звернення для розгляду. У загальну кількість враховані вирішені по суті, скеровані для вирішення до інших відомств, повернуті заявникам, залишені без розгляду, виключені з обліку звернень та дублікати.
Потрібно зазначити, що зменшилося надходження звернень до прокуратури, це зумовлено передусім змінами функцій та структури органів прокуратури, а також роз’ясненнями повноважень органів прокуратури у наданих авторам звернень.
Разом з цим, громадяни дотепер надсилають до прокуратури скарги, що не належать до визначених повноважень, висловлюючи прохання в організації проведення перевірки чинного законодавства стосовно земельних, трудових прав, соціальних виплат, тощо, сподіваючись на позитивне вирішення проблем. З цих підстав, за належністю до органів державної влади, місцевого самоврядування та державного контролю для вирішення по суті скеровано 19 звернень.
Протягом року задоволено 5 звернень з питань досудового розслідування.
Більшість звернень, які надходять до прокуратури це звернення, які стосуються досудового розслідування кримінальних проваджень їх кількість становить 52, з них 33 звернення від учасників кримінальних проваджень.
Чимала кількість заяв стосується внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинене кримінальне правопорушення, вчинених на думку заявників правоохоронними органами чи іншими особами.
Зменшилася кількість звернень з питань представництва інтересів громадян та держави в суді, протягом 2018 року надійшло 2 заяви.
Окремо повідомляю, що станом на 21 січня 2019 року до Новосанжарського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури надійшло 4 звернення громадян, 2- скеровані для вирішення до інших відомств, 1 - задоволено за наслідками розгляду та 1 - наразі перебуває на розгляді.
Окремо повідомляю, що в Кобеляцькій місцевій прокуратурі розміщені стенди з необхідною тематичною інформацією, оприлюднені контактні номери засобів телефонного та електронного зв’язку для написання звернень. Також, кожного дня прокурорами ведеться особистий прийом громадян, куди особа може звернутися як з усним так і письмовим зверненням.