Звернення голови районної ради з нагоди Дня Соборності України

Опубліковано: 21.01.2019 23:35

22 січня ми відзначаємо День Соборності України і вшановуємо одну з визначальних подій в історії нашої держави – 100-річчя проголошення Акту Соборності українських земель. Цей день для кожного з нас є символом єдності України і прагнення суспільства до свободи.
Соборність – це неподільне ціле з усіх українських земель, які колись належали до різних імперій, а тепер об’єднані в незалежну Українську державу. Соборність – це велика міцна родина для всіх громадян України.
Та ще ніколи День Соборності не був таким великим, вистражданим і заслуженим святом, як в останні роки. Десятки тисяч воїнів, тисячі волонтерів, мільйони наших громадян піднялися на захист самостійності й територіальної цілісності України. Адже ми сильні, коли ми єдині, коли маємо спільну мету і разом до неї йдемо.
Ціна, яку ми платимо сьогодні за єдність нашої незалежної держави є надто високою. Схиляю голову перед українськими Героями та бійцями, які нині на передовій. Нехай будуть почуті усі наші молитви про мир та спокій на нашій землі.
Пам’ятаймо, що саме в єдності сила народу. Намагаймося бути одним цілим у наших думках і діях в ім’я розвитку та процвітання неподільної та соборної України!
Бажаю нам усім витривалості, сили духу, віри у власні сили! Нехай над нашими головами врешті буде мирне небо, а Україна переможе!
Зі святом! З Днем Соборності, Днем Єдності нашого народу!

З повагою,
голова районної ради                                                        Геннадій СУПРУН