Голова районної ради Геннадій Супрун провів особистий прийом громадян Стовбино-Долинської сільської ради

Опубліковано: 17.01.2019 16:37

16 січня голова районної ради Геннадій Супрун провів особистий прийом громадян  Стовбино-Долинської сільської ради. В рамках візиту очільник району разом із  сільським головою Любов Нестор відвідав місцевий навчально-виховний комплекс, амбулаторію загальної практики сімейної медицини та сільський будинок культури.
У ході зустрічі медичні працівники місцевої амбулаторії порушили питання про незадовільний стан автомобіля швидкої допомоги та гостру необхідність у проведенні косметичного ремонту закладу охорони здоров’я.
Очільник району позитивно оцінив співпрацю сільської ради з місцевими закладами освіти, культури та медицини, які працюють стабільно, забезпечують місцевих жителів якісною медициною,  заклади освіти та культури активно підтримують усі сільські та районні заходи. А там, де є команда однодумців, там легше долати труднощі, щоб із впевненістю дивитися у завтрашній день.
На завершення зустрічі присутні оглянули створений на базі Стовбино-Долинського НВК тренажерний зал в якому регулярно займається переважна більшість молоді, що проживає на території сільської ради. З часом зал буде поповнюватися новими тренажерами. Адже здорова молодь – це перспектива розвитку та росту села.