Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулася тридцята позачергова сесія Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 03.01.2019 14:08
           3 січня відбулося пленарне засідання тридцятої позачергової сесії районної ради. Цього дня йому передувало спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім'ї та дитинства. У На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, депутат обласної ради Василь Красюк, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації. 
    На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання. За традицією слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Михайлу Носенку та Наталії Деменко, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.
      На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 3 питання. Відповідно до рішень сесії районна рада вийшла із засновників Новосанжарської дитячої музичної школи та Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості. Згідно прийнятих рішень селищній раді надано всі повноваження засновника юридичних осіб, в тому числі забезпечення фінансування вищевказаних бюджетних установ (з 1 січня 2019 року), приймати рішення щодо зміни найменування, внесення змін до Статутів та затвердження їх в новій редакції, внесення будь-яких змін до інформації, що міститься в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань стосовно зазначених вище юридичних осіб, а також вчиняти необхідні дії згідно з чинним законодавством для проведення державної реєстрації перелічених та будь-яких інших змін, що стосуються цих установ. 
     На завершення засідання було розглянуто та підтримано звернення депутатів районної ради до Новосанжарської селищної ради стосовно забезпечення безумовного виконання вимог Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад", Бюджетного кодексу України та термінового завершення процесу прийняття у комунальну власність Новосанжарської ОТГ всіх бюджетних установ, що розміщені на її території, та здійснення їх утримання за рахунок коштів бюджету об'єднаної територіальної громади.
 


 Результати поіменного голосування (архів .rar) 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове