Про скликання тридцятої позачергової сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 02.01.2019 10:06
 І. Скликати пленарне засідання тридцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання 03 січня 2019 року о 10-й годині в приміщенні адміністративного будинку районної ради (смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23).

II. На розгляд сесії внести питання:

1. Про вихід із засновників Початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Новосанжарська дитяча музична школа».
2. Про вихід із засновників Комунального закладу Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості Новосанжарської районної ради.
3. Про Звернення депутатів Новосанжарської районної ради до Новосанжарської селищної ради.
4. Різне.
III. На сесію запросити: голову та заступників голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Красюка В.Ф., селищного, сільських голів, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представників засобів масової інформації.