Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня енергетика

Опубліковано: 22.12.2018 16:19
 
 День енергетика - це свято всіх тих, хто у різні часи був причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Це також свято тих, хто сьогодні залишається на відповідальному посту працівника енергетичної галузі. Нарешті, День енергетика - свято всіх, для кого поняття «тепло» і «світло» - це не просто слова, а щоденна важка праця.
Отож, сьогодні у Новосанжарській філії ПАТ «Полтаваобленерго» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня енергетика. У святковому зібранні взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, селищний голова Інна Коба та народний депутат Андрій Река.
З привітанням до учасників зібрання звернувся голова райради Геннадій Супрун, який висловив слова подяки колективу наших енергетиків за добру та злагоджену працю, тепло і світло в кожній новосанжарській оселі.  Після теплих привітань, адресованим персоналу закладу за сумлінну плідну працю, досягнення високих показників у виробничій діяльності, вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі району та з нагоди Дня енергетика Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації було нагороджено бухгалтера Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Валентину Бульбаху, електромонтера оперативно-виїзної бригади ВолодимираБойка, електромонтера з обслуговування ПС 3 Олександра Сафронова та оператора комп’ютерного набору Інну Зайцеву.
 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове