Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 22.12.2018 16:01

21 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин та екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку і з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери. У засіданні, яке вів голова регламентної комісії Віктор Тищенко, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 19 питань, що заплановані для внесення на розгляд двадцять дев’ятої чергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районної Програми «Територіальна оборона»; внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік»;  районного бюджету на наступний рік.
Проектами рішень пропонується до затвердження ряд районних (цільових) Програм, а саме економічного і соціального розвиткурайону; забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації та Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2019 рік.
Рекомендовано взяти до відома інформацію начальника відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Василя Михайлика про стан виконання районної Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва та напрями використання коштів районного бюджету, виділених у 2017-2018 роках на реалізацію її заходів; інформацію керівника апарату райдержадміністрації Інни Чернухи про підсумки виконання районної цільової Програми забезпечення виконання державною адміністрацією у поточному році делегованих районною радою повноважень та досягнення запланованих результативних показників Програми та інформацію начальника відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Юлії Лободи про підсумки виконання заходів Програми забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань реєстраційних послуг райдержадміністрації на поточний рік.
Наступні питання стосувалися затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для іншого сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Кунцівської сільської ради; затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Лелюхівської сільської ради; затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Драбинівської (колишньої Сухомаячківської) сільської ради.
Проектами рішень пропонується затвердити Положення про порядок та умови надання громадянам разової грошової допомоги; передати ТОВ «Редакції газети «Світлиця» в оренду приміщення спільної власності територіальних громад сіл, селища району; затвердити план роботи районної ради на наступний рік.
На завершення засідання було розглянуто звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики і місцевого самоврядування та районних рад Полтавської області про законопроект, щодо укрупнення районів Полтавської області.