Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулася двадцять дев'ята сесія Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 21.12.2018 16:06
  21 грудня відбулося пленарне засідання двадцять дев’ятої чергової сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій.
На початку засідання за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі району, активну депутатську діяльність та з нагоди ювілею від Дня народження Геннадій Супрун нагородив депутата райради, директора Кунцівької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тетяну Ганжу відзнакою голови районної ради «Іменний годинник». За традицією, що склалася слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Яніні Кутенко та Миколі Оксюті, які відсвяткували свої Дні народження в міжсесійний період.
На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 42 питання.
Відповідно до рішень сесії внесено зміни до районних (комплексних) Програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; програм розвитку медичної, освітньої галузі; цивільного захисту, архівної справи; подальшого розвитку та удосконалення організації харчування у закладах освіти району та Програми «Територіальна оборона на 2017-2020 роки».
Затверджено ряд районних (цільових) програм, а саме економічного і соціального розвитку району; забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації; виконання районною державною адміністрацією у наступному році делегованих районною радою повноважень; підтримки Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» та Програми розвитку місцевого самоврядування у районі на наступний рік.
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради прийнято  районний бюджет на 2019. Зокрема, власні доходи загального фонду районного бюджету затверджуються в сумі 11 млн. 300 тис. грн. Обсяг освітньої субвенції складає 13 млн. 510 тис. грн. По загальному фонду на заклади освіти спрямовуються видатки за рахунок доходів районного бюджету – 21 млн. 488 тис. грн. Видатки на заклади охорони здоров’я – 2 млн. 294 тис. грн. На заклади культури – 1 млн. 729 тис. грн.
Взято до відома інформацію начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмили Горобець про стан передачі міжбюджетних трансфертів з бюджетів об’єднаних територіальних громад на утримання бюджетних установ освіти, культури, охорони здоров’я району. Заслухано та взято до відома інформацію начальника Новосанжарського відділення поліції ГУ НП про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії  злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на території району.
Затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Лелюхівської та Кунцівської сільських рад; затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Драбинівської (колишньої Сухомаячківської) сільської ради.
Згідно рішень сесії взято до відома інформацію про підсумки виконання районної цільової Програми забезпечення виконання районною державною адміністрацією у 2018 році делегованих районною радою повноважень та досягнення запланованих результативних показників Програми; підсумки виконання заходів Програми забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань реєстраційних послуг райдержадміністрації на 2018 рік; стану надання житлових субсидій населенню району; інформацію щодо стану виконання районної Програми стабілізації та розвитку галузі тваринництва і напрями використання коштів районного бюджету, виділених у 2017-2018 роках на реалізацію її заходів
Враховуючи рекомендації галузевої постійної комісії районної ради внесено зміни до рішення двадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання від 15 грудня 2017 року «Про реорганізацію закладів позашкільної освіти спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району»; затверджено Передавальні акти активів Комунальних закладів районна станція юних техніків та станція юних натуралістів до правонаступника -  Комунального закладу Новосанжарський будинок дитячої та юнацької творчості; затверджено Ліквідаційний баланс районного методичного кабінету.
Взято до відома звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном Галини Курило про роботу комісії за звітний період. затверджено перелік підприємств, установ, організацій, об’єктів та майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району та Положення про порядок та умови надання громадянам разової грошової допомоги. Погоджено порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств районної ради; фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.
Надано згоду комунальній установі «Об’єднаний трудовий архів», комунальному підприємству «Центр культури і дозвілля» та відділу освіти райдержадміністрації на продовження договорів позички (оренди) на нерухоме майно з 01 січня 2019 року терміном на 1 рік. Передано в оренду ТОВ «Редакція газети «Світлиця» частину нежитлового приміщення, гараж цілісного майнового комплексу реорганізованого комунального підприємства «Інформаційний центр «Новосанжарщина».
На завершення засідання було розглянуто та підтримано два звернення депутатів районної ради до вищих органів влади стосовно законопроекту про укрупнення районів Полтавської області та катастрофічного стану з фінансуванням селищних закладів культури та соціального захисту населення Новосанжарською ОТГ.
 
Результати поіменного голосування (архів .rar) 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове