Звернення голови районної ради до Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Опубліковано: 14.12.2018 10:48

Дорогі новосанжарці!

Щорічно 14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків однієї з найбільших аварій на атомних електростанціях — аварії на Чорнобильській АЕС.
Чорнобиль, більшою чи меншою мірою, торкнувся кожного з нас. Минають роки, але незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЄС.
Від імені депутатського корпусу районної ради, її виконавчого апарату та від себе особисто у цей день звертаюсь зі словами вдячності до кожного ліквідатора наслідків страшної катастрофи за їх самовідданість, мужність, героїзм та високий професіоналізм.
Щиро зичимо Вам міцності духу, здоров'я і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою,
голова районної ради                                                                 Геннадій СУПРУН