Привітання голови районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування

Опубліковано: 07.12.2018 15:58

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати
та голови місцевих рад Новосанжарщини!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – День місцевого самоврядування! Нехай це свято об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші села, селище і всю Україну щасливими і багатими!
Це свято громади кожного села, селища, кожного їх мешканця. Відзначення його – є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.
Уклін і шана вам, за самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.
Великий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування громад району зробили ветерани самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування в Новосанжарському районі. Їх наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм стали взірцем для багатьох послідовників.
Щирої вдячності і поваги за невтомну працю заслуговують усі посадові особи місцевого самоврядування та депутати. Це люди, які мають вагомий авторитет у трудових колективах, серед виборців. Вони сумлінно виконують свої депутатські і службові обов'язки, по-справжньому піклуючись про відродження села, передусім збереження і розвиток соціальної інфраструктури.
Бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення демократичних засад народовладдя.
Нехай щира людська вдячність та повага будуть Вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають Ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою,
голова районної ради                                                                  Геннадій СУПРУН