Привітання голови районної ради з нагоди Дня Збройних сил України

Опубліковано: 06.12.2018 17:05
Шановні новосанжарці, військовослужбовці, ветерани війни
Збройних сил України!

Щиро вітаю вас із державним святом - Днем Збройних сил України!
Опорою і захистом держави є армія, що стоїть на варті інтересів суспільства, миру і спокою її громадян. Вона підтверджує обороноздатність країни, право на самостійність і незалежність. Вірність військовій присязі і конституційному обов’язку – це щоденна служба солдатів, офіцерів, усіх військовослужбовців, які демонструють  приклад патріотизму, професійну майстерність, мужність і самовідданість.
Держава високо цінує почесну і благородну працю тих, хто пішов за покликом серця і обрав свою професію - захист Батьківщини.
Нехай славетні бойові подвиги наших батьків і дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благодійній справі служіння Вітчизні!
Зичу вам міцного здоров’я,  благополуччя, миру, добра, успіхів у справі захисту держави!

З повагою,
голова районної ради                                                          Геннадій СУПРУН