Проведенням турніру тенісисти вшанували пам'ять свого товариша

Опубліковано: 05.12.2018 19:52

Життя людини – це довгий шлях, сповнений радощів і смутку, труднощів та випробувань, перемог та поразок, успіхів та розчарувань. Дуже прикро, але буває так, що наш світ занадто рано полишають молоді люди. Нещодавно така доля спіткала новосанжарця Миколу Кобу.
Хороший спортсмен, здібний організатор, активіст, прекрасний сім'янин, а ще,окрім зазначеного, розумна, порядна та інтелігентна людина. Таким його характеризували усі виступаючі під час урочистого відкриття турніру з настільного тенісу, присвяченого світлій пам'яті Миколи Коби, що відбувся у неділю, 2 грудня в спортзалі райвідділу поліції.
Народився Микола 19 серпня 1980 року у селищі Нові Санжари. З дитячих років захоплювався музикою та футболом, а згодом і настільним тенісом. Це захоплення спортом проніс наш земляк аж до останніх днів свого земного життя. Після закінчення Новосанжарської середньої школи вступив до Дніпродзержинського технікуму фізичної культури (спеціальність – викладач фізичного виховання).
Трудову діяльність Микола Коба розпочав у 2003 році на посаді пожежного професійної пожежної частини № 16. З лютого 2014 року по жовтень 2018 року перебував на посаді командира відділення 2 - го державного пожежно-рятувального посту ДПРЗ ДНС України у Полтавській області. Був членом районної спортивної громадської організації «Тенісний клуб «Фаворит». Неодноразово ставав переможцем та призером районних і обласних турнірів з настільного тенісу.
На превеликий жаль, після важкої хвороби 6 жовтня цього року Микола Коба відійшов від нас у вічність. Світла пам’ять про цю безмежно добру та чуйну людину буде жити у серцях багатьох людей…
Організатором міжрайонного турніру з настільного тенісу пам’яті Миколи Коби виступила районна спортивна громадська організація «Тенісний клуб «Фаворит».
На урочистій церемонії відкриття перед учасниками турніру та родиною Миколи виступили голова районної ради Геннадій Супрун, керівник тенісного клубу «Фаворит» Юрій Урезченко, батько Миколи Михайло Григорович Коба. Усі присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Миколи Коби. Після цього головний суддя оголосив програму змагань.
У всеозброєнні підійшли до турнірних перипетій і з головою поринули у вир спортивної боротьби і гості турніру з Магдалинівського та Козельщинського районів. З перших турів зав'язалася цікава спортивна боротьба.  Усі учасники змагань продемонстрували високу спортивну майстерність та жагу до перемоги. Боротьба на тенісних столах точилася за кожне залікове очко.
У підсумку за результатами цікавих та захоплюючих тенісних поєдинків перше місце виборов Михайло Сукліч (Руденківка). Друге місце зайняв Віктор Левченко (Малі Солонці), третє – Валерій Халатур(Магдалинівка).
За сприяння лідера громадської організації «Наша справа Полтавщина» Лариси Босенко переможці та призери турніру були нагороджені кубками та грамотами.