Скеровано обвинувальний акт, відносно чоловіка, який обвинувачується в нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого

Опубліковано: 04.12.2018 08:45

За наполегливої позиції Новосанжарського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури до Новосанжарського районного суду Полтавської області скеровано обвинувальний акт, відносно чоловіка, який обвинувачується в нанесенні умисного тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.
Так, у вересні 2018 року, потерпілий 1979 року народження приїхав у с. Нехвороща Новосанжарського району Полтавської області до жінки та на ґрунті алкогольного сп’яніння та побутової сварки між присутніми чоловіками виникла сварка, яка переросла в бійку.
Під час бійки обвинувачений 1965 року народження ( раніше не судимий в силу ст. 89 КК України) з метою нанесення тілесних ушкоджень - завдав потерпілому  5 ударів кулаками в область голови, збивши останнього з ніг. В послідуючому, продовжуючи свої злочинні дії на нанесення тілесних ушкоджень іншій особі, ногами заподіяв два удари по тулубу лежачого потерпілого.
Продовжуючи свої умисні злочинні дії, спрямовані на заподіяння тілесних ушкоджень іншій особі, обвинувачений перевернув на живіт потерпілого, який через побиття не міг пручатися та металевою милицею заподіяв потерпілому тілесні ушкодження, які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, як небезпечні для життя в момент спричинення, стосовно до живої особи.
22.09.2018 процесуальним прокурором по провадженню було повідомлено особу про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 121 КК України та одночасно направлено до Новосанжарського районного суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
22.09.2018 слідчим суддею Новосанжарського районного суду винесено ухвалу про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб, який в подальшому було продовжено.
14.11.2018 прокурором направлено кримінальне провадження разом з обвинувальним актом до Новосанжарського районного суду для розгляду по суті.
Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.