У районі проведено заходи до міжнародного Дня волонтерів та Дня осіб з інвалідністю

Опубліковано: 30.11.2018 18:16

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.
Відтак, 30 листопада у Новосанжарській дитячій музичній школі відбулася заходи присвячені міжнародному Дню волонтерів та Дню осіб з інвалідністю.
Зі словами підтримки й щирими побажаннями до людей з особливими потребами звернулися голова районної ради Геннадій Супрун, заступник селищного голови Валентин Івашина та голова районної ветеранської організації Володимир Сальний.
У свою чергу аматори сцени району, викладачі та вихованці музичної школи підготували для всіх присутніх незабутні музичні вітання.