Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    Вакансії    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Змагалися старші. Наслідували молодші.

Опубліковано: 27.11.2018 16:47

 
24 листопада у спортивних залах Новосанжарської школи і райвідділу поліції пройшов тенісний турнір пам’яті вчителя фізичного виховання Теслі Бориса Дмитровича. Відкриття турніру відбулося в шкільному спортзалі, розпочавшись із оголошення хвилини мовчання за покійним вчителем, а також двома постійними учасниками турнірів, які пішли з життя цієї осені Володимиром Кривулею та Миколою Кобою та мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років.
 Потім слово було надано завідувачу сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Володимиру Литвиненку. У своєму виступі  Володимир  Олександрович зазначив, що в залі зібралася велика кількість спортсменів та любителів тенісу різних вікових категорій, що говорить про те, що Бориса Теслю пам’ятають і шанують у всьому районі та побажав присутнім такої ж тяги до спорту і здорового способу життя, яку мав Борис Дмитрович. Поділився своїми спогадами про минуле життя вчителя і колега (колишній вчитель Соколовобалківської школи) Іван Кравцов, для якого Борис Дмитрович був наставником і духовним лідером. Про вчителя говорили і його колишні учні Сергій Шемаков та Зінаїда Кулєшова, яка виступила в ролі спонсора та вручила тенісному клубу, що базується в Новосанжарській школі, грошову допомогу для придбання спортивного інвентаря.
Варто зазначити, що цьогорічні змагання виявилися надзвичайно популярними, адже в турнірі для дорослих виявили бажання взяти участь юні, але впевнені у власних силах хлопці та дівчата. І не дарма, бо саме такі змагання дадуть змогу отримати більше досвіду та знань, спостерігаючи за старшим поколінням.
У шкільному залі змагалися чоловіки і жінки. Перемогу виборов Андрій Любко (Руденківка), друге місце зайняв Віктор Левченко (Малі Солонці), третє - Віктор П’ятенко (Нові Санжари). Призери були нагороджені грамотами і медалями.
Серед жінок перемогу здобула учениця 9 класу Лелюхівської школи Анастасія Гордієнко, друге місце у Вікторії Якуби із Богданівки. Третє місце зайняла Юлія Бурик з Нових Санжар. Жінки також були нагороджені грамотами і медалями.
Не менш запекла боротьба була в спортзалі райвідділу поліції, де змагалися чоловіки - аматори. Дванадцять учасників були розбиті на дві групи. Троє кращих учасники з кожної групи зустрілися в фіналі. Перше місце виборов Юрій Шимко (Андріївка). Друге місце у чотирнадцятирічного Андрія Бендебері (Варварівка), третє місце зайняв Юрій П’ятак (Лелюхівка). Призери були нагороджені грамотами і медалями. Крім того переможцем в номінації «За волю до перемоги» став дванадцятирічний Антон Якуба із Богданівки.
Організатори та учасники змагань висловлюють велику подяку спонсорам Михайлу Васюті і Зінаїді Кулєшовій за посильну допомогу в організації та проведенні цього чудового спортивного заходу.
 
 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове