Опубліковано: 26.11.2018 16:42

Новосанжарська районна рада повідомляє, що розпорядженням голови районної ради від 26.11.2018 № 151-р затверджено персональний склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги»:

Голова комісії:

Краснюк Марія Тимофіївна – голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім’ї та дитинства.

Секретар комісії:

Давиденко Світлана Дмитрівна – головний спеціаліст-юрисконсульт виконавчого апарату районної ради.

Члени комісії:

Білокінь Яна Іванівна – головна медична сестра Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області»;
Мокляк Юрій Борисович – начальник відділу управління майном Новосанжарської районної ради;
Москальова Валентина Михайлівна – завідувач-сімейний лікар Амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Мала Перещепина;
Олешко Сергій Васильович – сестра медична загальної практики сімейної медицини Амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Маячка.