У Нових Санжарах біля Пам’ятного знака жертвам Голодомору, щоб вшанувати світлу пам’ять безвинно загиблих від голоду людей відбувся мітинг скорботи

Опубліковано: 26.11.2018 09:55

24 листопада  у Нових Санжарах біля Пам’ятного знака жертвам Голодомору, щоб вшанувати світлу пам’ять безвинно загиблих від голоду людей відбувся мітинг скорботи. У заходах взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун,  селищний голова Інна Коба, колективи підприємств, установ, організацій, шкільна молодь та жителі району.
Учасники заходу жалобною ходою пройшли до пам’ятного знаку жертвам Голодомору, де відбувся мітинг з покладанням квітів та  провели спільну молитву разом Настоятелем Української православної Церкви Київського Патріархату отцем Євгенієм.
Аби нагадати учасникам мітингу про жахіття Голодомору до присутніх звернулися голова райради Геннадій Супрун, селищний голова Інна Коба, член районного осередку товариства «Просвіта» поет Віталій Чепіжний та учні Новосанжарської школи, котрі прочитали проникливі вірші про ту страшну трагедію.
За традицією на знак світлої пам’яті перед мільйонами жертв, у яких відібрали останній колосок, чий стогін і досі відлунює українська земля, всі присутні запалити свічки.
Після чого новосанжарці вшанували хвилиною мовчання пам’ять про померлих та поклали квіти, свічки і колоски пшениці до підніжжя пам’ятного знаку жертвам Голодомору.