Звернення голови районної ради з нагоди Дня Гідності та Свободи

Опубліковано: 21.11.2018 17:17
Шановні новосанжарці!
Невід’ємною традицією сучасних свідомих українців є належне вшанування громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення Української держави.
Відзначення Дня Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.
21 листопада ‒ це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі. Сотні сердець згоріли за перемогу і запалили ще мільйони інших. Вшановуючи нетлінну пам'ять за всіма загиблими, сьогодні ми схиляємо голови перед бійцями АТО, які демонструють усьому світу здатність захищати свою державу та берегти життя  співвітчизників.
Від щирого серця бажаю усім нам добра, миру, злагоди і непохитної віри в перемогу великого українського народу.
Слава Україні! І вічна пам’ять Героям!

З повагою,
голова районної ради                                                                                    Геннадій СУПРУН