Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Опубліковано: 06.11.2018 15:51
ПРО ПОЧАТОК ФОРМУВАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «Новосанжарський центр первинної медико-санітарної допомоги новосанжарської районної ради полтавської області»
Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 (далі – Порядок), керуючись рішенням двадцять восьмої сесії Новосанжарської районної ради сьомого скликання «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» від 31 жовтня 2018 року, Новосанжарська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області».
З метою забезпечення прозорості та відкритості прийняття рішення щодо призначення головного лікаря комунального некомерційного підприємства запрошуємо долучитись до проведення конкурсу представників трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області», обраних на загальних зборах трудового колективу, та представників громадськості (за згодою), делегованих громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу).
Відповідно до Порядку кількість членів конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника комунального закладу охорони здоров’я становить шість-дев’ять осіб.
До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» входять у рівній кількості:
три представника Новосанжарської районної ради;
три представника трудового колективу Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області», обраних на загальних зборах трудового коллективу;
особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями — по одній особі від кожного громадського об’єднання (всього – три особи).
Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:
наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом 3-х років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
наявність конфлікту інтересів.
Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до відділу організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Новосанжарської районної ради за адресою: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23 (І поверх), у письмовому вигляді листом у довільній формі, підписаним керівником, протягом 15 календарних днів з моменту оприлюднення цього оголошення - до 17-ї години 21 листопада 2018 року включно.
До листа додаються:
заяви осіб, які пропонуються до складу конкурсної комісії, про її згоду на участь у роботі комісії, за формою, що додається;
від громадського об’єднання:
1) рішення повноважного органу щодо делегування представника до складу конкурсної комісії;
2) заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадського об’єднання вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;
3) документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;
4) копію чинного Статуту (Положення), завіреного в установленому порядку.
від трудового колективу – протокол (витяг із протоколу) загальних зборів трудового колективу про обрання представників до складу конкурсної комісії.
Після спливу п’ятнадцятиденного терміну Новосанжарська районна рада узагальнює пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії та приймає відповідне рішення.
Телефон для довідок: 3-15-94, відповідальна особа – Василенко Валентина Миколаївна.

Зразок заяви
 (архів .rar) 

Р І Ш Е Н Н Я
двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання
від 31 жовтня 2018 року
 
Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області»
____________________________________________________________________________________________________
 
 
Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини дев’ятої статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-ХІІ, Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я (далі – Порядок № 1094), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 642, рішення двадцять шостої сесії районної ради сьомого скликання від 02 серпня 2018 року «Про реорганізацію Комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новосанжарської районної ради Полтавської області шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області», враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради та у зв’язку з наявністю вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області»,
 
районна рада вирішила:
 
1. Провести конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області».
2. Уповноважити голову Новосанжарської районної ради Супруна Г.І. в строки та відповідно до вимог, визначених Порядком № 1094, утворити конкурсну комісію для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» та затвердити її персональний склад.
3. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Новосанжарської районної ради, одночасно з оприлюдненням даного рішення про проведення конкурсу, оголошення про початок та умови формування конкурсної комісії. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Новосанжарської районної ради, як органу управління, протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.
4. Конкурсній комісії забезпечити проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги Новосанжарської районної ради Полтавської області» відповідно до вимог Порядку № 1094 та оприлюднити не пізніше ніж протягом трьох днів після формування свого складу оголошення про проведення конкурсу.
5. Визначити строк для подання до районної ради заяв та доданих до них документів від претендентів на участь у конкурсі протягом 14 календарних днів після дати оприлюднення конкурсною комісією оголошення про проведення конкурсу.
6. Конкурсній комісії провести конкурсний відбір у строк не більше ніж 30 календарних днів з дати проведення засідання з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.
7. Виконавчому апарату районної ради (Василенко В.М.) забезпечити діяльність конкурсної комісії.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном.  
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове