Самовільне зайняття земельної ділянки земель в охоронних зонах

Опубліковано: 05.11.2018 14:45

Прокурором Новосанжарського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури направлено до Новосанжарського районного суду угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та жителем Новосанжарського району, який самовільно використовував земельну ділянку прибережної захисної смуги.
Чоловік без будь-яких законних підстав в порушення вимог Водного та Земельного кодексів України восени 2017 року засіяв пшеницею земельну ділянку прибережної захисної смуги водойми на території Новосанжарського району.
Таким чином, самовільним зайняттям земельної ділянки площею 1906 кв.м. прибережної захисної смуги, яка нікому не надана у власність чи користування, особа заподіяла шкоду у розмірі 943 грн. 40 коп.
Тобто, своїми діями, які виразились в самовільному зайняті земельної ділянки земель в охоронних зонах, особа обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення (злочину) передбаченого ст. 197-1 ч.2 КК України.
Потерпілим від кримінального правопорушення є Держава в особі Нехворощанської сільської ради Новосанжарського району.
Між прокурором та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості за ч.2 ст. 197-1 ККУ із застосуванням ст. 69 Кримінального кодексу України - штраф 3400 грн.
В подальшому Новосанжарським районним судом затверджено угоду про визнання винуватості та призначено узгоджену сторонами міру покарання за ч.2 ст. 197-1 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді штрафу у сумі 3400 гривень.

Інформація Кобеляцької місцевої прокуратури