Відбулася двадцять восьма сесія Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 31.10.2018 17:17
         31 жовтня відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
    На початку засідання сесії голова районної ради Геннадій Супрун з глибоким сумом сповістив про те, що 30 жовтня на 71-му році життя зупинилося серце члена правління творчої спілки журналістів Полтавщини, головного редактора газети "Світлиця" Петра Михайловича Жаботинського.  Після чого присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять видатного журналіста та воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України.
Слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Риті Вербі, Миколі Вороньку та Валентину Пащенку, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.
      На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 20 питань. Відповідно до рішень сесії внесено зміни до ряду районних (комплексних) програм, а саме програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; "Територіальної оборони"; профілактики правопорушень у районі; забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації; забезпечення виконання районною державною адміністрацією у поточному році делегованих районною радою повноважень
       Внесено зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року "Про районний бюджет на 2018 рік".
    Згідно рішень сесії затверджено звіт про виконання головного кошторису  за дев'ять місяців поточного року та інформацію щодо використання видатків, проведених відповідно до розпоряджень голови райдержадміністрації, за вище вказаний період за рахунок  коштів резервного фонду.
   Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Нехворощанської (колишня Маячківська) сільської ради.
      Враховуючи рекомендації галузевої постійної комісії районної ради погоджено перелік проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних утворень с.Супротивна Балка, с.Пасічне, с.Кальницьке на території Супротивнобалківської сільської ради.
      Взято до відома інформацію про хід виконання у поточному році Програми розвитку освітньої галузі району та стану фінансування її заходів.
      Згідно рішень сесії взято до відома звіт директора Новосанжарської дитячої музичної школи Ірини Сергеєвої про функціонування закладу, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту; інформації головного лікаря центральної районної лікарні Ольги Гирі та в.о. головного лікаря комунального закладу "Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Олега Яковенка про стан надання медичних послуг лікувальними закладами району первинного і вторинного рівнів та забезпечення повноцінної діяльності закладів в умовах реформування медичної галузі.
На виконання рішення попередньої сесії та враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради затверджено Передавальні акти балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Новосанжарської ЦРЛ та "Новосанжарського Центру ПМСД" новоутвореним комунальним некомерційним підприємствам.
    З метою поліпшення якості медичного обслуговування населення, підвищення економічної ефективності використання активів, збільшення господарської та фінансової автономії затверджено Статути комунальних некомерційних підприємств "Новосанжарська центральна районна лікарня" та "Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги". Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства "Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги".
    Підтримано текст звернення депутатів районної ради до Президента України П.О. Порошенка щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.