Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 31.10.2018 17:06
       31 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв'язку. У засіданні, яке вів голова аграрної комісії Михайло Васюта, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
        У ході засідання було розглянуто 9 питань, що заплановані для внесення на розгляд двадцять восьмої чергової сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районних (комплексних) програм територіальної оборони і профілактики правопорушень у районі.
Проектом рішення пропонується затвердити використання видатків, проведених згідно з розпорядженнями голови райдержадміністрації за звітний період.
         Наступне питання стосувалося затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованої за межами населених пунктів на території Нехворощанської (колишня Маячківська) сільської ради.
          Рекомендовано для погодження на сесії районної ради перелік Проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних утворень с.Супротивна Балка, с.Пасічне, с.Кальницьке на території Супротивнобалківської сільської ради.
          На завершення засідання було розглянуто звернення депутатів районної ради до Президента України П.О. Порошенка щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.
           Розглянуті проекти рішень рекомендовані комісією для внесення на розгляд сесії районної ради.