Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 31.10.2018 17:04

29 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету,підприємництва та управління майном і з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту,туризму, сім’ї га дитинства. У засіданні, яке вела голова бюджетної комісії Галина Курило, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
У ході засідання було розглянуто 18 питань, що заплановані для внесення на розгляд двадцять восьмої чергової сесії районної ради.
Серед них питання внесення змін до районних (комплексних)  Програм соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; територіальної оборони і профілактики правопорушень у районі; забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг при райдержадміністрації та відділу з питань надання реєстраційних послуг райдержадміністрації на поточний рік; забезпечення виконання райдержадміністрацією повноважень, делегованих районною радою, у поточному році.
Депутати розглянули та підтримали внесення змін до районного бюджету на поточний рік.
Проектом рішення пропонується затвердити звіт про виконання головного кошторису району за 9 місяців поточного року. Наступне питання стосувалося затвердження використання видатків, проведених згідно з розпорядженнями голови райдержадміністрації за звітний період.
Пропонується взяти до відома інформацію про  хід виконання у 2018 році Програми розвитку освітньої галузі району та стану фінансування її заходів.
Рекомендовано взяти до відома інформації головного лікаря центральної районної лікарні Ольги Гирі та в.о. головного лікаря комунального закладу «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олега Яковенка про стан надання медичних послуг лікувальними закладами району первинного і вторинного рівнів та забезпечення повноцінної діяльності закладів в умовах реформування медичної галузі; взяти до відома звіт директора Новосанжарської дитячої музичної школи Ірини Сергеєвої про функціонування закладу, ефективність використання комунального майна, виконання статутних повноважень та умов контракту.
Також було підтримано проекти рішень щодо затвердження Передавальних актів балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Новосанжарської ЦРЛ та «Новосанжарського Центру ПМСД» новоутвореним комунальним некомерційним підприємствам.
Проектами рішень пропонується затвердити статути комунальних некомерційних підприємств «Новосанжарська центральна районна лікарня та «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги; провести конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Новосанжарський Центр первинної медико-санітарної допомоги.
На спільному засіданні комісії також розглянуто звернення депутатів районної ради до Президента України щодо скасування Постанови КМУ про підвищення ціни на газ для населення.

.