Протидія у сфері запобігання корупції

Опубліковано: 05.10.2018 12:44
 Новосанжарським відділом Кобеляцької місцевої прокуратури Полтавської області забезпечено участь у розгляді протоколу про вчинення адміністративного порушення, пов’язаного з корупцією вчинене начальником господарчого відділу одного із закладів району, який будучи суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив про суттєві зміни у своєму майновому стані за 2017 рік у передбачений законодавством строк.
Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).
18.09.2018 суддею Новосанжарського районного суду Полтавської області визнано особу винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 172-6 КУпАП та винесено рішення про накладення штрафу в межах санкції статті, а саме штрафу у сумі 1700 гривень.
Прокуратура, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції, і надалі вживатиме заходи, направлені на притягнення до передбаченої законодавством відповідальності осіб, які вчинили  адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.