Електронні сервіси Державної міграційної служби

Опубліковано: 02.10.2018 11:48
 Електронні сервіси Державної міграційної служби – це сучасно, зручно та швидко!
Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області закликає громадян активніше користуватися он-лайн сервісами на офіційному сайті міграційної служби. Адже це сучасно, зручно, швидко та добра можливість отримати необхідну інформацію без черг та без зайвої необхідності спілкування з працівниками міграційної служби.
           Зокрема, в режимі он-лайн Ви можете:
-         записатися до електронної черги на оформлення біометричних документів у будь-який підрозділ Державної міграційної служби, при цьому необхідно обрати відповідну послугу; після постановки в чергу особі надходить sms повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому;
-         перевірити стан оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та стан оформлення паспорта громадянина України у формі ID – картки; база даних, за якою здійснюється перевірка стану оформлення документів на сайті оновлюється 3 рази на добу;
-         перевірити за базою недійсні документи, обравши тип документу та ввести його серію і номер; дані надаються з інформаційною метою вберегти громадян від шахрайств з підробленими документами;
-         платіжні реквізити – за допомогою сервісу можна дізнатися платіжні реквізити для перерахунку коштів за надання послуг з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
-         перевірити написання ім’я та прізвища латинськими літерами – за допомогою он-лайн сервісу «Перевірка транслітерації» можна перевірити, як буде виглядати транслітерація Вашого прізвища та ім’я у паспорті громадянина України у формі картки або у паспорті громадянина України для виїзду за кордон (Правила транслітерації регламентуються Постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2010 р. № 55 (зі змінами).
   Крім цього, на сайті Державної міграційної служби запроваджено такі нові електронні сервіси, як доступний пошук підрозділу міграційної служби за кодом «Коди підрозділів» та «Міграційний калькулятор» – обчислення строку перебування у країні при користуванні безвізовим режимом 90/180.
     Також, серед вищезазначених електронних сервісів передбачена послуга «Реєстр перекладачів». Для перегляду Довідково-інформаційного реєстру перекладачів необхідно користувачу авторизуватися на сайті. Інформація щодо процедури авторизації зазначена на сторінці сервісу.
            Ще однією досить актуальною є послуга «Органи реєстрації». Адже за допомогою цього сервісу громадяни мають можливість дізнатися адреси органів реєстрації. Для отримання інформації необхідно обрати крок-за-кроком регіон та район (місто) і натиснути кнопку «Знайти».
Також, якщо Ви маєте намір взяти участь у громадському опитуванні щодо якості послуг, які надаються міграційною службою, то на сайті є можливість відвідати електронний сервіс «Громадське опитування».