Молодий лікар Новосанжарської центральної районної лікарні отримав ордер на квартиру

Опубліковано: 28.09.2018 10:17

У четвер, 27 вересня, лікарю-анестезіологу Новосанжарської центральної районної лікарні Станіславу Борблику вручили ордер на службову однокімнатну квартиру. Цю почесну місію виконав голова районної ради Геннадій Супрун разом з головою райдержадміністрації Сергієм Бульбахою під час урочистої церемонії у актовому залі районної центральної лікарні.
Житло отримав молодий лікар, який приїхав працювати до Нових Санжар лікарем-анестезіологом після закінчення Харківського Національного медичного університету. Варто зазначити, що у багатьох лікарнях області таких лікарів не вистачає. Але Новосанжарському району пощастило залучити спеціаліста високого рівня. Це, насамперед, уміла кадрова політика керівництва районної центральної лікарні.
У свою чергу, керівництво району подякувало молодому фахівцю за його працю та висловили надію, що усі молоді лікарі працюватимуть з відданістю обраній справі та розумінням проблем кожного пацієнта.