Ветерани Новосанжарського району прийняли естафету пам'яті «Слава визволителям України» від ветеранів Полтавського району

Опубліковано: 24.09.2018 16:57

23 вересня у Нових Санжарах відбулися урочистості, присвячені 75 – й річниці визволення району від фашистських загарбників. У цей знаменний день Новосанжарська делегація у складі керівників району, представників органів місцевого самоврядування, керівників ветеранських організацій, учнівської молоді та місцевих активістів прийняла «Книгу пам’яті» від гостей з Полтавського району. Новосанжарці впишуть свої рядки в історію визволення української землі від фашистських окупантів та 25 вересня передадуть естафету Кобеляцькому району.
Після урочистої передачі книги делегації обмінялися подарунками і вирушили до Братської могили. Потім всі учасники приєдналися до урочистої колони, прикрашеної державними прапорами, квітами та гірляндами.
У своєму виступі голова районної ради Геннадій Супрун зазначив, що передаючи символ естафети «Книгу пам’яті», ветерани передають історію подвигів і досягнень. Це естафета від покоління переможців до покоління молодих, кому відтворювати велич нашого району, нашої країни.
Урочистий захід, присвячений 75-річчю визволення Новосанжарщини, супроводжувався піснями на воєнну тематику. На завершення учасники заходу поклали квіти та гірлянди до підніжжя пам’ятника Слави.