Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Ветерани Новосанжарського району прийняли естафету пам'яті «Слава визволителям України» від ветеранів Полтавського району

Опубліковано: 24.09.2018 16:57
 
 
23 вересня у Нових Санжарах відбулися урочистості, присвячені 75 – й річниці визволення району від фашистських загарбників. У цей знаменний день Новосанжарська делегація у складі керівників району, представників органів місцевого самоврядування, керівників ветеранських організацій, учнівської молоді та місцевих активістів прийняла «Книгу пам’яті» від гостей з Полтавського району. Новосанжарці впишуть свої рядки в історію визволення української землі від фашистських окупантів та 25 вересня передадуть естафету Кобеляцькому району.
Після урочистої передачі книги делегації обмінялися подарунками і вирушили до Братської могили. Потім всі учасники приєдналися до урочистої колони, прикрашеної державними прапорами, квітами та гірляндами.
У своєму виступі голова районної ради Геннадій Супрун зазначив, що передаючи символ естафети «Книгу пам’яті», ветерани передають історію подвигів і досягнень. Це естафета від покоління переможців до покоління молодих, кому відтворювати велич нашого району, нашої країни.
Урочистий захід, присвячений 75-річчю визволення Новосанжарщини, супроводжувався піснями на воєнну тематику. На завершення учасники заходу поклали квіти та гірлянди до підніжжя пам’ятника Слави.
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2019
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове