Відбулася двадцять сьома сесія Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 20.09.2018 13:00
             20 вересня відбулося пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України. За вагомий особистий внесок у розвиток інформаційної сфери району, багаторічну плідну працю, активну громадянську позицію та з нагоди 70-річчя від Дня народження Почесною грамотою районної ради було нагороджено директора комунального підприємства «Інформаційний центр «Новосанжарщина» Петра Жаботинського. Також за дорученням голови НСЖУ Сергія Томіленка імениннику вручено почесну грамоту Національної спілки журналістів України за сумлінну багаторічну працю на ниві вітчизняної журналістики, високий професіоналізм, відданість справі, особистий внесок у розвиток преси Полтавщини і активну участь у роботі Національної спілки журналістів України.
Нагрудним знаком обласної ради «За вірність народу України» (ІІ ступеня) було нагороджено учасника АТО Павла Бровуна. За вагомий внесок в організацію проведення ІІ Всеукраїнського шахового турніру «NOVY SANZHARY CHESS FESTIVAL», відповідальність та ініціативність у роботі, активну громадянську позицію Подякою районної ради відзначено директора санаторію-профілакторію «Антей» Анатолія Бодрого.
Слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Володимиру Васюті, Василю Маслею, Марині Ольшницькій, Миколі Середі та Натілії Стрижак, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.
На пленарному засіданні районної ради було розглянуто 26 питань. Відповідно до рішень сесії внесено зміни до ряду районних (цільових) програм, а саме програм розвитку культури, туризму та інформаційної сфери району; забезпечення виконання районною державною адміністрацією у поточному році делегованих районною радою повноважень та Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед районом.
 Рішенням сесії взято до відома інформацію про стан виконання Програми економічного і соціального розвитку району та бюджету за перше півріччя поточного року.
Враховуючи рекомендації галузевої постійної комісії районної ради затверджено учнівський контингент Новосанжарської дитячої музичної школи на 2018-2019 навчальний рік у кількості сто сімдесят учнів; внесено зміни до переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
Внесено зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».
Затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності для розміщення енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням електроенергії сонця розташовану за межами населених пунктів на території Лелюхівської сільської ради. Наступні два питання стосувалися затвердження технічних документації з нормативних грошових оцінок земельних ділянок державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Драбинівської та Стовбино-Долинської сільських рад.
Згідно рішень сесії додатково введено 3,5 штатних одиниць посади асистента вчителя інклюзивних класів Лелюхівської ЗОШ І-ІІ ступенів; погоджено передачу відділом освіти в безоплатне користування (позичку) шкільних автобусів об’єднаним територіальним громадам для забезпечення підвезення учнів та педагогічних працівників до закладів освіти. Заслухано та взято до відома інформацію про хід виконання районної Програми «Територіальна оборона на 2017-2020 роки»; інформацію щодо стану підготовки закладів освіти, культи, охорони здоров'я спільної власності територіальних громад району до роботи в опалювальний період та інформацію про стан виконання заходів Програми розвитку архівної справи у районі.

З метою забезпечення надання допомоги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати погоджено передачу районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в безоплатне користування (позичку) основних засобів, що знаходяться на його балансі новоутвореній юридичній особі комунальному підприємству «Центр надання соціальних послуг» Руденківської сільської ради.
Взято до відома звіт директора санаторію-профілакторію «Антей» Анатолія Бодрого щодо фінансово-господарської діяльності установи, ефективності використання комунального майна та виконання умов контракту. Схвалено для участі в обласному конкурсі проект «Відродження історичної та духовної спадщини Новосанжарщини».
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради та з метою надання всебічної корекційно-розвиткової допомоги дітям з особливими освітніми потребами у структуру комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» додатково введено 1 штатну одиницю вчителя-дефектолога; 1 штатну одиницю практичного психолога; 1 штатну одиницю вчителя-логопеда та 0,5 штатної одиниці бухгалтера та внесено зміни до Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».
Підтримано текст звернення депутатів районної ради до Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Міністерства фінансів України щодо фінансування об’єктів соціальної сфери спільної власності територіальних громад району, які обслуговують населення всього району та текст звернення до Кабінету Міністрів України щодо призначення житлових субсидій.

Результати поіменного голосування (архів .rar)