Урочистості до Дня працівника лісу

Опубліковано: 14.09.2018 16:32

Щорічно у щедру осінню пору третьої неділі вересня відзначають День працівників лісу. З цієї нагоди напередодні свята до медичного центру «Нові Санжари» привітати трудівників лісової галузі Полтавської області прибули заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, депутат обласної ради, директор ДП «Новосанжарське лісове господарство», заслужений природоохоронник України Василь Красюк, депутат обласної ради Тетяна Микуця, начальник Полтавського управління лісового та мисливського господарства, заслужений лісівник України Юрій Тараненко, директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов, начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Віктор Стеблянко, голова обласної профспілки працівників лісового господарства, заслужений лісівник України Анатолій Даниленко та селищний голова Інна Коба.
Відзначаючи вагому роботу лісівників,  голова райради Геннадій Супрун зазначив, що лісова галузь Полтавщини та Новосанжарщини зокрема займає лідируючі позиції на державному рівні. За цим стоїть повсякденна кропітка праця лісників. Також очільник району висловив слова подяки за відданість справі, досвід та відповідальність і побажав наснаги та професійних успіхів у їхній нелегкій роботі.
Після привітань за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток підприємства, відтворення, збереження і ефективне використання лісових ресурсів, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята Дня працівника лісу Почесними грамотами районної ради було нагороджено інженера з охорони праці ДП «Новосанжарське лісове господарство» Михайла Стовбу; майстра лісу Володимира Кибкала, трактористів Володимира Малюкова і Віктора Яценка та заточувальника деревообробних інструментів ремонтної дільниці Новосанжарського лісництва Олега Абросімова; лісоруба 6 розряду Малоперещепинського лісництва Романа Стогнія.
Прикрасою дійства стала яскрава концертна програма, яка вразила присутніх великою кількістю талантів на Новосанжарщині і залишила приємні відчуття в душі кожного гостя.