Звернення до громадян

Опубліковано: 14.09.2018 13:59

Розпорядженням голови обласної ради від 18.07.2018 року №140 затверджено Положення про супровід та реалізацію проектів бюджету участі Полтавської області, метою якого є розвиток партнерських відносин між територіальними громадами та органами місцевого самоврядування, запровадження інноваційних механізмів залучення громадян до співпраці в бюджетному процесі, удосконалення громадських ініціатив, спрямованих на подолання проблемних питань діяльності територіальних громад.
Згідно з Положенням про  бюджет участі Полтавської області – це процес взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення мешканців Полтавської області до участі в бюджетному процесі через подання проектів та проведення відкритого громадського голосування за такі проекти з подальшим фінансуванням для їх реалізації.
Голосування відбуватиметься двома шляхами: онлайн та паперовим способом.
Електронне голосування на платформі «Громадський бюджет» https://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/#/projects здійснюється за допомогою BankID – способу верифікації громадян через українські банки (ПАТ «Ощадбанк», Акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк»), який дозволяє підтвердити особу користувача в мережі Інтернет, використовуючи банківські дані про клієнта, або за допомогою електронного цифрового підпису.
Кожен мешканець Полтавщини може обрати не більше трьох проектів та віддати за них свій електронний голос.
Паперове голосування відбуватиметься у пунктах супроводу(районна, селищна, сільські ради району).
Кожен громадянин заповнює паперовий бланк для голосування встановленого зразка, зазначаючи ПІБ, контактний телефон, серію та номер паспорта. Одна людина зможе проголосувати лише один раз і обрати від 1 до 3 проектів, що сподобалися.
Цього року на електронній платформі «Громадський бюджет» оприлюднені 10 ініціатив мешканців Новосанжарського району.
Проекти Новосанжарського району, що подані до участі в рамках обласної програми «Бюджет участі Полтавської області:
 «Облаштування парку сімейного відпочинку «Щаслива родина» с. Мала Перещепина - бюджет проекту: 150000 грн., номер проекту 119;
«Облаштування дитячих майданчиків у селах Мала Перещепина та Пологи  Малоперещепинської сільської ради» - бюджет проекту: 150000 грн., номер проекту 118;
"Встановлення вуличних тренажерів у с. Мала Перещепина Новосанжарського району Полтавської області» – бюджет проекту 150000 грн., номер проекту 117 ;
«Ми – за здоровий спосіб життя : встановлення атлетичного комплексу на території с. Полузір’я Новосанжарського району Полтавської області  – бюджет проекту 121098 грн., номер проекту 112;
"Здорова Україна» майданчик з вуличними тренажерами» с. Крута Балка  – бюджет проекту: 150000 грн., номер проекту 141;
«Країна дитинства», с. Крута Балка - бюджет проекту: 150000 грн., номер проекту 142;
"Сонячне дерево». С. Крута Балка – бюджет проекту: 150000 грн., номер проекту 143;
"Човнова станція для активного відпочинку на воді», с. Зачепилівка – бюджет проекту: 149278 грн., номер проекту 99;
«Багатофункціональний спортивний майданчик у селищі Нові Санжари» – бюджет проекту: 150000 грн., номер проекту 152;
«Парк лікарських рослин «12 зодіаків» в селищі Нові Санжари, Новосанжарська територіальна громада»» – бюджет проекту: 150000 грн., номер проекту 199;
Початок голосування за проекти розпочинається з 14 по 30 вересня 2018 року.
Після завершення голосування рекомендованими до реалізації вважатимуться ті проекти, які набрали найбільшу кількість балів за рейтинговою системою, до вичерпання обсягу коштів, виділених на реалізацію бюджету участі Полтавської області на відповідний рік.
Локальна група з питань бюджету участі Новосанжарської районної ради звертається до всіх громадян взяти активну участь у підтримці проектів шляхом голосування відповідно до Положення про бюджет участі Полтавської області.
Дякуємо за розуміння.