Стартував ІІ Всеукраїнський шаховий турнір «NOVY SANZHARY CHESS FESTIVAL»

Опубліковано: 13.09.2018 12:25

12 вересня на базі Новосанжарського санаторію - профілакторію «Антей» стартував ІІ Всеукраїнський шаховий турнір «NOVY SANZHARY CHESS FESTIVAL». Серед дітей 2004 р. народження і молодших.
Змагання проводяться з метою популяризації шахової гри, як соціально значимого інтелектуального виду спорту, підвищення спортивної майстерності, розширення зв’язків між шахістами.
Загальне керівництво проведення турніру було покладено на шаховий клуб «Гамбіт» (голова обласного осередку Володимир Набока).
Під час урочистої церемонії відкриття змагань шахістів вітали голова районної ради Геннадій Супрун, голова Полтавського осередку шахового клубу «Гамбіт» Володимир Набока та ін.
Суддею у цьогорічних змаганнях виступив майстер ФІДЕ та спорту України Сергій Набока.
 Географія учасників цьогорічного шахового фестивалю значно розширилася. Окрім представників Полтавської області до Новосанжарщини прибули і юні шахісти з Харківщини, Одещини, Кіровоградської області (всього – 27 учасників).