РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ДИРЕКТОРОМ ПОЛТАВСЬКОЇ ДИРЕКЦІЇ ПАТ «УКРПОШТА» АНДРІЄМ РИЖОВИМ

Опубліковано: 10.09.2018 09:05

З 16 по 26 вересня регіональна дирекція «Укрпошти» презентує для кожного району стратегію розвитку «Укрпошти», в якій йтиметься про етапи реформування, кількість відділень та інше.
Так,  7 вересня директор Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрій Рижов разом з в.о. начальника Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергієм Марчишинцем з робочим візитом прибули у Нові Санжари.  У робочій нараді взяв участь і голова районної ради Геннадій Супрун.
Директор Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» детально розповів про програму розвитку організації, яка дозволить «Укрпошті» вийти на новий рівень обслуговування клієнтів. Зокрема, Андрій Рижов поінформував, що у Полтавській області 610 поштових відділень, а в  ході реорганізації залишиться 578, а саме 486 сільських та 92 міських, зазначивши при цьому, що за рахунок логістики охоплення послугами населених пунктів залишиться на тому ж рівні.   На допомогу листоношам прийдуть пересувні відділення зв’язку, які курсуватимуть до віддалених населених пунктів або ж виділятиметься кімната в сільській раді чи в іншому місці, де листоноша або оператор надаватимуть послуги населенню.
Всі відділення поштового зв’язку, які знаходяться в селах і обслуговують дві тисячі й більше осіб, будуть комп’ютеризовані. У Полтавській області комп’ютерну техніку та програмне забезпечення отримають 144 відділення. На сьогоднішній день у нашому районі комп’ютеризовано Руденківське, Нехворощанське та Малоперещепинське поштове відділення.
По району планується реорганізувати два поштових відділення, за результатами реорганізації яких Галущиногреблянське буде приєднане до Кустолівського, а Супротинобалківське до пересувного відділення № 4.
Зміни в «Укрпошті» торкнуться і заробітних плат. Планується відмова від посад з неповними окладами. Крім того, працівники пошти можуть заробляти більше посадового окладу шляхом надання різноманітних послуг, які доступні в «Укрпошті».
У ході робочої зустрічі директор Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрій Рижов відповів на ряд запитань голови районної ради Геннадія Супруна та сільських голів.