Привітання голови районної ради з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Опубліковано: 07.09.2018 16:52

Шановні працівники газової промисловості району!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!
Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав особливо затребувану професію газовика.
Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої діяльність усього народногосподарського комплексу була б неможлива. Завдяки вашій заслуженій роботі наповнюється державний бюджет, у повному обсязі виконуються всі зобов’язання з транспортування газу споживачам області й багатьох європейських держав.
Бажаю всім здоров’я, оптимізму, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів, стабільної роботи, нових трудових звершень.

З повагою,
 голова районної ради                                            Геннадій СУПРУН