Привітання голови районної ради з Днем фізичної культури і спорту

Опубліковано: 07.09.2018 16:40

Шановні спортсмени, тренери, організатори та прихильники фізкультурно-спортивного руху!

Вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту!
Ваша наполеглива праця одна з головних складових гармонійного розвитку нашого суспільства. Адже саме Ви допомагаєте підтримувати здоровий спосіб життя, дбаєте про активне дозвілля громадян та прославляєте наш район на обласному, державному та міжнародному рівні. Ви постійно піклуєтесь про найбільшу цінність суспільства – здоров’я населення і водночас робите все для того, аби наші краяни відзначались на спортивних аренах України та світу.
Я щиро вдячний Вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту на Новосанжарщині, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість.
Зичу вам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого краю. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів району.
Від щирого серця бажаю вам миру, здоров’я та благополуччя, нескінченної енергії, нових трудових і творчих здобутків, спортивних перемог, незламної віри у велике майбутнє українського спорту.

З повагою,
голова районної ради                                                                                       Геннадій СУПРУН