Свій 105-літній ювілей відзначила Зачепилівської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Б. Олійника

Опубліковано: 03.09.2018 14:15

3 вересня урочисто пролунав перший дзвоник на подвір'ї Зачепилівської ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Б. Олійника, скликаючи дружню шкільну родину на перший патріотичний урок. Цього року школа гостинно зустріла 80 дітей, з них - 11 першокласників.
       Свято видалось незабутнім, яскравим, а виступи маленьких школярів нікого не залишили байдужими. Особливо запам'ятався присутнім виступ юних першокласників.
         Зі щирими словами вітання та найкращими побажаннями до присутніх звернулася директор школи Марія Краснюк, яка коротко ознайомила присутніх із досягненнями учнів, подякувала керівництву району та усім, хто допомагає закладу впевнено триматися на плаву у бурхливому морі сьогодення.
У своєму виступі голова районної ради Геннадій Супрун побажав школярам рости здоровими, досягати високих результатів у навчанні та бути активними у громадському житті. Педагогам подякував за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.
        Особливі слова подяки голова районної ради адресував депутату районної ради, директору навчального закладу Марії Тимофіївні Краснюк, яка вже 25-й рік поспіль очолює Зачепилівську школу.
        Також з нагоди свята очільник району вручив навчальному закладу подарунки - мультимедійний проектор і екран, який полегшить роботу педагогам та допоможе дітям краще пізнавати матеріали уроків.