Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку

Опубліковано: 02.08.2018 13:00

2 серпня під головуванням Михайла Васюти відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У засіданні комісії взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Комісія проаналізувала та підтримала проекти рішень  щодо внесення змін до районних Програм розвитку цивільного захисту та місцевого самоврядування у районі.
Депутати розглянули та внесли на розгляд сесії райради проекти рішень щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які надані на умовах оренди Володимиру Олександровичу Білоконю та Івану Петровичу Нечитайло для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на територіях Стовбино-Долинської та Великокобелячківської сільських рад.
Також, у ході засідання комісія розглянула питання затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебуває в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «Новосанжарський завод мінеральних вод» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами та для обслуговування артезіанської свердловини розташованої за межами населених пунктів на території колишньої Клюсівської  сільської ради.