Відбулася двадцять шоста сесія Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 02.08.2018 15:55

2 серпня відбулося пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради. На сесії були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання.
За традицією слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутатам районної ради Оксані Борсук, Михайлу Васюті, Євгенію Гудиму, Миколі Завезьону, Олені Маслак, Роману Павліченку та Віктору Тищенку, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.
Цього дня на пленарному засіданні районної ради було розглянуто 24 питання. Взято до відома інформацію керівника Кобеляцької місцевої прокуратури, старшого радника юстиції Лариси Коби про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органу прокуратури на території району за 6 місяців поточного року та інформацію тимчасово виконуючого обов’язки начальника районного відділення поліції про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки та порядку на території району за 6 місяців поточного року.
З метою підвищення ефективності роботи з попередження та ліквідації надзвичайних подій і ситуацій збільшено обсяг фінансування Програми розвитку цивільного захисту району на 124 тис. грн.
Внесено зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік».
Враховуючи висновки галузевих постійних комісій районної ради затверджено ряд технічних документації з нормативних грошових оцінок земельних ділянок.
З метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, якості обстежень, діагностики та лікування різних захворювань мешканців району, впровадження нових підходів щодо організації роботи закладів охорони здоров'я та їх фінансового забезпечення розпочато процес реорганізації комунальних закладів «Новосанжарський Центр ПМСД» та Новосанжарської ЦРЛ шляхом перетворення їх у Комунальні некомерційні підприємства.
Передано із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у власність Заворсклянської та Мачухівської сільських ОТГ  Писарівську ЗОШ І ступеня, Писарівський фельдшерсько-акушерський пункт та Полузірський НВК.
Згідно рішень сесії внесено зміни до структури та штатної чисельності посад Комунального закладу «Новосанжарський Центр ПМСД» на поточний рік; введено додаткові посади у структуру комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»; внесено зміни до рішення двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання від 24 травня 2018 року «Про реформування комунального підприємства «Інформаційний центр «Новосанжарщина»; внесено зміни до Положення про порядок та умови списання майна з балансів суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району.