Сучасний спортивний майданчик незабаром з'явиться у Малому Кобелячку

Опубліковано: 01.08.2018 16:57

На запрошення Малокобелячківського сільського голови Геннадія Скубія до Малого Кобелячка завітав голова районної ради Геннадій Супрун. У ході візиту голова райради оглянув територію, де повністю підготовлено основу для нового сучасного спортмайданчика.
Відповідно до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту здійснюється будівництво на території області сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям. До переліку об’єктів на цей рік потрапив і Малий Кобелячок. Згідно зі встановленими умовами, за рахунок місцевих бюджетів та позабюджетних джерел має бути підготовлена основа для штучного покриття та встановлена огорожа. На закупівлю штучного покриття майданчиків кошти виділяються із обласного бюджету.
Найближчим часом до Малого Кобелячка завітають члени постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, щоб на власні очі пересвідчитися у 100-відсотковій готовності основи майданчика для виконання наступного етапу робіт по встановленню штучного покриття.
Нагадаємо, що подібні майданчики на території нашого району у попередні роки вже були побудовані у Нових Санжарах, Руденківці та Драбинівці. Тепер дійшла черга і до Малого Кобелячка.
Голова районної ради Геннадій Супрун залишився задоволеним якістю виконаних робіт по підготовці основи під майбутній спортмайданчик та запевнив, що буде всіляко сприяти тому, щоб Малий Кобелячок у числі перших отримав штучне покриття для міні-футбольного майданчика.