Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном

Опубліковано: 31.07.2018 17:27

31 липня постійна комісія районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном розглянула проекти рішень двадцять шостої сесії районної ради. У засіданні, яке вела голова комісії Галина Курило, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації.
     У ході засідання було розглянуто 17 питань. Серед них питання внесення змін до районних (цільових) програм розвитку медичної галузі, оздоровлення та відпочинку дітей, цивільного захисту; забезпечення виконання райдержадміністрацією повноважень, делегованих районною радою, у поточному році.
     Депутати розглянули та підтримали внесення змін до районного бюджету на поточний рік.
     Також було підтримано проекти рішень про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя поточного року; внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання від 24 травня 2018 року "Про реформування комунального підприємства "Інформаційний центр "Новосанжарщина".
     Комісією також рекомендовано внести зміни до Положення про порядок та умови списання майна з балансів суб'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району.
     У ході засідання було розглянуто й інші бюджетні та майнові питання.