Засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім'ї та дитинства

Опубліковано: 31.07.2018 17:19
     31 липня постійна комісія районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту населення, молодіжної політики, спорту, туризму, сім'ї та дитинства розглянула проекти рішень двадцять шостої сесії районної ради.
     У засіданні, яке вела голова комісії Марія Краснюк, взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
     Депутати розглянули та підтримали питання внесення змін до програми розвитку медичної галузі і програми оздоровлення та відпочинку дітей району.
     Також було підтримано проекти рішень щодо реорганізації комунальних установ Новосанжарської ЦРЛ та "Новосанжарського Центру ПМСД" у комунальні некомерційні підприємства.
     Наступні два питання стосувалися передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність Заворсклянської та Мачухівської сільських об'єднаних територіальних громад бюджетних установ та майна, розташованих на їх територіях.
     Комісія проаналізувала та підтримала проекти рішень про внесення змін до структури та штатної чисельності посад комунального закладу "Новосанжарський Центр ПМСД"; введення додаткових посад у структуру комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр".
    Депутати детально проаналізували інформацію відділу освіти по питанню оптимізації навчальних закладів району. За результатами обговорення було прийнято рішення про перенесення розгляду даного питання на наступне засідання постійної комісії.
     Проекти рішень запропоновані для розгляду на  засіданні постійної комісії районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.