Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери

Опубліковано: 27.07.2018 13:50
 
27 липня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та інформаційної сфери. У роботі засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун та перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник.
У ході засідання було розглянуто 5 питань, що заплановані для внесення на розгляд чергової двадцять шостої сесії районної ради. Серед них питання внесення змін до районних (цільових) програм забезпечення виконання райдержадміністрацією повноважень делегованих районною радою у поточному році та програми розвитку місцевого на 2018 рік.
Передбачається внесення  змін до районного бюджету на поточний рік. 
Проектом рішення пропонується передати із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у комунальну власність Заворсклянської сільської об’єднаної територіальної громади бюджетних установ та майна, розташованих на її території.
На завершення засідання було розглянуто питання щодо внесення змін до попереднього рішення сесії від 24 травня 2018 року «Про реформування комунального підприємства «Інформаційний центр «Новосанжарщина».
Проекти рішень, запропоновані для розгляду на спільному засіданні постійних комісій районної ради, були детально вивчені та внесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.
 
Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2018
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове