День села у Супротивній Балці

Опубліковано: 09.07.2018 13:48

8 липня День села у Супротивній Балці виявився щедрим на гостей. На свято завітали  голова районної ради Геннадій Супрун, депутат районної ради Микола Воронько, професор, доктор історичних наук, академік Української академії історичних наук, дослідник проблем новітньої історії України і заслужений діяч науки і техніки України Руслан Пиріг разом зі своєю дружиною доктором історичних наук, вченим і педагогом Олександрою Пиріг.
Очільник району привітав всіх мешканців та гостей Супротивної Балки із цим чудовим святом. Після всіх теплих слів вдячності та привітань, адресованих жителям села, голова райради вручив відзнаки. За багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди відзначення Дня села грамотами були відзначені вчитель початкових класів Супротивнобалківської ЗОШ Оксана Гужва та ветеран праці Марія Сопова.
Програма святкування була насичена різноманітними заходами. Винахідливість, неординарність, майстерність, музичні та співочі таланти продемонстрували гості свята аматорський колектив «Берегиня» із села Озера Кобеляцького району та солісти народного оркестру із м. Горішні Плавні.
Ще довго над селом розливались  музика, пісні, жарти і сміх.  Працелюбні й талановиті жителі с.Супротивна Балка  відзначали День села.