Опубліковано: 06.07.2018 11:23

Харківський регіональний інститут державного управління ПАДУ при Президентові України оголошує додатковий набір на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» з наданням освітнього ступеня «магістр» за державним замовленням та за договорами у липні 2018 року.
Прийом документів від вступників на навчання за денною, вечірньою, заочною (з елементами дистанційної) формами навчання буде здійснюватись з 2 липня по 12 липня, вступні випробування - 18 - 19 липня.

На навчання за державним замовленням приймаються громадяни України, які мають вищу освіту (документ про вищу освіту встановленого зразка освітнього ступеня бакалавра, магістра, а також освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста), стаж в органах місцевого самоврядування не менше, ніж один рік на момент подання документів до приймальної комісії, без обмеження віку вступників.

За денною формою навчання за державним замовленням приймаються особи, які перебувають на службі в органах місцевого самоврядування, обіймають посади, що належать до І-VII категорії.

За вечірньою, заочною (з елементами дистанційної) формами навчання
за державним замовленням приймаються особи, які перебувають на службі в
органах місцевого самоврядування, обіймають посади, що належать до І-ІV
категорії.