Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

Опубліковано: 05.07.2018 15:08

5 липня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
З першого питання порядку денного начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Олександр Дрига поінформував про підсумки проведення масових заходів з благоустрою та озеленення на території району. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Гомля доповіла про стан призначення та виплати державних соціальних послуг.
Під час доповіді щодо підготовки до проведення збирання ранніх зернових культур сільськогосподарськими підприємствами району начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Василь Михайлик, зазначив, що станом на 15.05.2018 року підприємствами району було повністю завершено посів ярих сільськогосподарських культур. Посіяно ярого ячменю - 1050 га; гороху - 1045 га; цукрового буряка - 1999 га; соняшнику - 15,1 га; кукурудзи - 22,8 га; сої - 5,8 га; гречки - 45 га. Крім того восени минулого року було проведено посів озимих зернових культур уражаю 2018 року на площі 8120 га. З них пшениця - 8020 га та ячмінь - 100 га. У ході свого виступу Василь Михайлик закликав сільських голів робити все можливе для запобігання застосування хімікатів одноосібниками у сільській місцевості та дотримання ними правил пожежної безпеки під час виконання польових робіт.
Перший заступник начальника Кобеляцького об’єднаного Пенсійного фонду України в Полтавській області Тетяна Манько доповіла про стан дотримання законодавства про працю та легалізацію заробітної плати, погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.