Офіційний сайт Новосанжарської районної ради  |   39300, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 23   |   тел. 3-25-30, тел/факс 3-14-09
E-mail:
Прийом громадян    |    "Світлиця"    |    Новини    |    Фотогалереї    |    Контакти


Ми в соціальних мережах:


Голова районної ради Геннадій Супрун провів особистий прийом громадян Кунцівської сільської ради

Опубліковано: 04.07.2018 16:51

4 липня голова районної ради Геннадій Супрун провів особистий прийом громадян  Кунцівської сільської ради. В рамках візиту очільник району разом із  сільським головою Людмилою Мокляк відвідав місцеву школу, дитячий садок та фельдшерско-акушерский пункт. 
На особистому прийомі громадянами порушувались питання косметичного ремонту ФАПу; відновлення роботи ветеринарної медицини на території сільської ради;  отримання направлення на навчання до медичного закладу; земельні питання.
У ході зустрічі всі громадяни отримали роз’яснення відповідно до чинного законодавства, а питання, які потребували додаткового вивчення голова районної ради Геннадій Супрун взяв на особистий контроль.
Особливо змістовною виявилась зустріч з керівництвом місцевої школи та дитячого садочку, на якій представники закладів розповіли про співпрацю з місцевою владою та керівництвом місцевого агроформування у вирішенні нагальних питань, які стосуються покра­щення матеріальної бази та проведення ремонтних робіт у  підпорядкованих установах.
Під час особистого візиту голова районної ради Геннадій Супрун разом з сільським головою Людмилою Мокляк обговорили багато інших питань та перспектив розвитку сільської території. 

Фотогалерея:
Автор: Адміністратор
© 2011-2018
Офіційний веб-сайт Новосанжарської районної ради
Телефон: +38(05344) 3-25-30, Телефон/факс: +38(05344) 3-14-09
Розробка і підтримка — Полтава-Інформ
При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання на автора є обов’язкове