Міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя»

Опубліковано: 26.06.2018 09:59

з 12 по 17 жовтня 2018 року в м. Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя» (програма додається).

Метою семінару є розгляд сучасного стану проблеми профілактики дитячого і сімейного неблагополуччя; ознайомлення з ефективними міжнародними практиками профілактики соціально-психологічного неблагополуччя сім’ї; створення умов для обміну досвідом між спеціалістами соціально-медико-педагогічної сфери.

До участі у семінарі запрошуються представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, системи освіти і охорони здоров’я, які забезпечують профілактичну роботу з питань дитячого і сімейного неблагополуччя, інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80, 093-273-11-26.

Орієнтовна програма перебування
української делегації в Угорщині, Австрії, Хорватії
Захід
12.10.2018