Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

Опубліковано: 18.06.2018 15:41

18 червня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном і з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, будівництва, інвестицій, транспорту та зв’язку. У роботі спільного засідання взяли участь голова районної ради Геннадій Супрун, голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха та заступник голови райдержадміністрації Рита Верба.
У ході засідання було розглянуто 8 питань, що заплановані для внесення на розгляд позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради.
Проектами рішень пропонується внести зміни до районної комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; зміни до попереднього рішення сесії від 24 травня 2018 року щодо передачі коштів районного бюджету у вигляді субвенції до бюджету Малоперещепинської сільської ради у 2018 році на капітальний ремонт мосту через р. Ворскла на території с. Старі Санжари.
Наступне питання стосувалося затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку.
Передбачено внесення змін до районного бюджету на поточний рік. Наступні три питання стосувалися затвердження технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих в адміністративних межах Драбинівської та Стовбинодолинської сільських рад.
На завершення засідання було розглянуто питання передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у власність Нехворощанської ОТГ освітніх закладів, розташованих на її території.
Розглянуті проекти рішень на комісії рекомендовані на розгляд сесії районної ради.