Відбулася двадцять п'ята позачергова сесія Новосанжарської районної ради сьомого скликання

Опубліковано: 18.06.2018 15:46

18 червня відбулося пленарне засідання двадцять п’ятої позачергової сесії районної ради. На сесії були присутні голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Постольник, заступник голови райдержадміністрації Рита Верба, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та представники засобів масової інформації.
На початку засідання сесії присутні вшанували світлу пам'ять воїнів, що загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України, хвилиною мовчання.
За традицією слова вітань та найкращих побажань були адресовані депутату обласної ради Василю Красюку та депутату районної ради Анатолію Сутковому, які відсвяткували Дні народження в міжсесійний період.
Цього дня на пленарному засіданні районної ради було розглянуто 8 питань. Відповідно до рішень сесії внесено зміни до районної комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; зміни до попереднього рішення сесії від 24 травня 2018 року щодо передачі коштів районного бюджету у вигляді субвенції до бюджету Малоперещепинської сільської ради у 2018 році на капітальний ремонт мосту через р. Ворскла на території с. Старі Санжари.
Щодо питання фінансування видатків із залишку цільового фонду соціального розвитку в 2018 році було прийняте рішення про затвердження переліку об’єктів для фінансування із цільового фонду соціального розвитку. Зокрема, передбачено проведення поточного ремонту в Лелюхівській ЗОШ.
Передано із спільної власності територіальних громад сіл, селища району у власність Нехворощаньської сільської (ОТГ) Нехворощанську, Соколовобалківську, Маячківську і Шедіївську загальноосвітні навчальні заклади та Лівеньський НВК.

Результати поіменного голосування (архів .rar)